Jirka

Admin
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Excellent

1 Follower

About Jirka

 • Rank
  Come here often?
 • Birthday 01/25/1988

Recent Profile Visitors

2,272 profile views
 1. jááá bych pařil až bych kukal :-D
 2. Ahoj, nedávno mě chytla také nostalgie tak jsem vše promazal vyčistil a připravil třeba pro nečekané dočasně spuštění :-) Napadla mě taková šílenost že bych si k vánocům zapnul WoW Vanilla 1.12.1 server ale už jsou tu nějaké tajné hlasy které říkají neee zapni tam WOTLK :-D Původní nápad byl na svátky vánoční rozjet nějaký tournament server kde si zanostalgíme :-) jen s pár chudáky kteří neví jak trávit svátky ;-) .. Nápady jsou vítány :-) PS: Jinak mám se fajn drtí mě rodinný život takže velmi málo času a když nějakej čas ušetřím tak nevím co s ním :-) chce to nějaký požírač času který by mě bavil :-)
 3. Pěkný a tohle je taky dobrý
 4. Full Client World of Warcraft 1.12.1 1) Stažení WOW http://wow.posterus.cz/uploads/attachments/World_of_Warcraft_1_12_1_POSTERUS.CZ.zip ** Klienta si můžete stáhnout třeba z ulož.to (300KB/s) nebo WebShareu (1000KB/s) (tento klient je už nainstalovaný stačí ho jen rozbalit) * Uloz.to https://uloz.to/soubory/NOsmall/wow/world-of-warcraft-1-12-1 * WebShare https://webshare.cz/folder/4Bm57wtt40/worldofwarcraft/ 2) Pokud jste neprovedli registraci nyní je ten správný okamžik http://acc.posterus.cz/register ** Důrazně doporučujeme ověřit váš e-mail. Ověřovací e-mail vám přišel po dokončení registrace. 3) Rozbalte staženého klienta. 4) Hru spouštějte vždy přes „wow.exe“ 5) Registraci fórum účtu provedete jednoduše přihlášením pomocí vašeho herního účtu http://wow.posterus.cz/index.php?/login/ * Přihlašujete se pomocí LOGINU a HESLA jako do hry nikoliv emailem ! 6) Tím je vše potřebné hotovo a nyní se můžete přihlásit do hry WoW na serveru POSTERUS.CZ
 5. Hurááá návod je tady:  http://bit.ly/1tkW67F

 6. 9_9 Taaak další Forum Moderátor naverbován, team nám pomalinku roste a to je skvělá zpráva.

 7. Matthew (DEV) maká na 110% :-) server je nainstalovaný, teď už jen pár úprav nahodit registraci a začneme testovat :-)

 8. Sem můžete postovat vše co vás pobavilo a nasbírat tak pár LIKE's Aby bylo jasné jak to funguje: Jak by to vypadalo, kdyby si dvě disneyovské princezny daly rapový duel? Možná nějak takhle. Kdo podle vás vyhrál? Stará dobrá Sněhurka nebo Elsa z Ledového království? http://uloz.to/live/x7uijcow/rapovy-souboj-princezen-mp4
 9. Rank Items Newbie 0 One Hit Wonder 1 Rookie User 2 Novice Member 10 Junior Member 25 Come here often? 50 Resident Elite 100 Wise One 200 Master 300 Senior 400 Addict 500 Fanatic 600 Unstoppable 700 Commander 800 Champion 900 Elite Community 1000 Legend Community 1500 Veteran Community 2000 Members can set their own title after 500 content items.
 10. Možná potřebujeme právě tebe ! Hledáme především človíčka, který má dobré nápady, chuť být prospěšný a hlavně nápomocný ostatním členům komunity a zvládne i nějakou tu zodpovědnost, která mu bude přidělena Hledáme človíčka, který nečeká finanční odměnu, ale uspokojení z dobře odvedené práce, za kterou mu budou členové komunity vděční a to je přece odměna k nezaplacení Naši práci bereme formou zábavy, a jelikož víme, že každý umí něco jiného pokud máš zájem se přidat k našemu týmu napiš nám třeba pomocí formuláře zde http://wow.posterus.cz/index.php?/contact/ (nabor@posterus.cz) co by jsi chtěl/a dělat a čím by jsi mohl/a být přínosem v našem týmu.
 11. Líbí se mi naše nové fórum :x Už to chce jen otevřít registraci, aby to tu ožilo.