All Activity

This stream auto-updates   

  1. Yesterday
  2. Ak niečo náš "rotmistr" vymyslí a rozbehne určite budeme všetci radi Určite sa nejeden človek rád zastaví a zaspomína ...
  3. Last week
  4. Tak tak 🤙😁
  5. jááá bych pařil až bych kukal :-D
  6. Earlier
  7. Ty jo, pojd do toho wotlku, muze byt sranda, mozna nekde najdes jeste funkcni core, nebo neco co uz tu bylo, at je to alespon hratelne, me hodis nejake prava, at kdyz tak udelam par eventu, pro lidi, co se budou nudit, muze byt sranda.
  8. Ahoj, nedávno mě chytla také nostalgie tak jsem vše promazal vyčistil a připravil třeba pro nečekané dočasně spuštění :-) Napadla mě taková šílenost že bych si k vánocům zapnul WoW Vanilla 1.12.1 server ale už jsou tu nějaké tajné hlasy které říkají neee zapni tam WOTLK :-D Původní nápad byl na svátky vánoční rozjet nějaký tournament server kde si zanostalgíme :-) jen s pár chudáky kteří neví jak trávit svátky ;-) .. Nápady jsou vítány :-) PS: Jinak mám se fajn drtí mě rodinný život takže velmi málo času a když nějakej čas ušetřím tak nevím co s ním :-) chce to nějaký požírač času který by mě bavil :-)
  9. Zdravím, po dlouhé době jsem si vzpoměl na posterus, nějak nešel web, tak aspoň skrze facebook jsem se dozvěděl, že funguje nějaké komunitní fórum. Chci se zeptat, jestli máte v plánu do budoucna znovu rozjet projekt, nebo pokud se chystáte udělat něco nového, zajímalo by mě, co :-D. Prostě taková nostalgie, znáte to, viděl jsem FB, vzpoměl jsem si na server, kde jsem asi dva roky hrál. Díky za každou odpověď.
  1. Load more activity